Scoperta di Vino

Met Scoperta di Vino brengen René en Jolan karaktervolle Italiaanse wijnen naar Nederland. Geen massaproductie, maar unieke wijnen van kleine wijnboeren, vol smaak en authenticiteit.
mockup scoperta di vino
mockup scoperta di vino

Scoperta di Vino

Met Scoperta di Vino brengen René en Jolan karaktervolle Italiaanse wijnen naar Nederland. Geen massaproductie, maar unieke wijnen van kleine wijnboeren, vol smaak en authenticiteit.
offerte 1

De opdracht

Scoperta di Vino wilde hun online presentatie naar een hoger niveau tillen. De opdracht: een compleet nieuwe website ontwikkelen die de oude, verouderde site vervangt. Een strak, sfeervol design dat hun passie voor Italiaanse wijn uitstraalt, gecombineerd met een duidelijke en gebruiksvriendelijke webshop waar klanten eenvoudig hun favoriete wijnen kunnen bestellen. Ook moest de site ruimte bieden om hun workshops, proeverijen en geschenken duidelijk te presenteren.

Dankzij Get Big hebben we nu een site die net zo smaakvol is als onze wijnen!

Aan de slag!

Voor deze opdracht kregen wij de vrijheid om onze eigen interpretatie los te laten op het ontwerp en de structuur van de nieuwe webshop.

We creëerden een modern en sfeervol design dat de warme, authentieke uitstraling van Scoperta di Vino perfect weerspiegelt. In de webshop kozen we voor een heldere navigatie, rustige beeldtaal en zorgvuldig gekozen kleuren en typografie – alles om de Italiaanse charme tot leven te brengen.

Daarnaast hebben we een duidelijke plek gecreëerd voor het aanbod van wijnworkshops, sabreerworkshops, wijnproeverijen en geschenkopties, zodat bezoekers in één oogopslag zien wat Scoperta di Vino te bieden heeft.

Met het ontwerp als solide basis zijn we direct gestart met de bouw. Binnen korte tijd stond de nieuwe webshop live – klaar om wijnliefhebbers een compleet nieuwe online beleving te bieden.

online branding 1024x1001

Het resultaat:

Scoperta di Vino kan nu weer jaren vooruit met een webshop die net zo smaakvol is als hun wijnen.
Acht jaar geleden begonnen we met een eenvoudige website aan de keukentafel, vol passie maar met weinig ervaring. Hoewel we onderweg kleine verbeteringen aanbrachten, bleef het amateuristisch aanvoelen. Tot Nick Plokkaar van Get Big Marketing ons liet zien hoe een website écht kan stralen: strak, snel en professioneel. Dankzij hun werk hebben we nu een site die net zo smaakvol is als onze wijnen!
rene van luenen
Rene van Luenen
Scoperta di Vino